move

Move

Move to kuchnia, której wprawiane w ruch elementy dają wizualny spektakl, odsłaniając ukryte wewnątrz brył funkcje. W całości wykończona marmurem wyspa przywodzi na myśl współczesne dzieło sztuki. Jej oryginalną formę kształtują krawędzie ustawione pod różnym kątami. Mebel-obiekt zasadniczo składa się z dwóch części. Mniejsza z nich, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, płynnie odsuwa się, wyłaniając z wnętrza stół.

Z kolei wysoką zabudowę szaf cechuje minimalizm i funkcjonalność. Ich subtelną elegancję podkreśla ręcznie szczotkowany fornir, którym pokryte są drzwi kieszeniowe. W zabudowie umieszczono trzy sekcje wykończone kamieniem, który również został zastosowany w wyspie kuchennej. W części będącej strefą gotowania zamontowana jest płyta grzewcza oraz okap znajdujący się w obudowanej kamieniem półce. Za elektrycznie podnoszonym panelem z czarnego matowego szkła ukryta jest bateria do napełniania garnków oraz półki na przyprawy i rozmaite akcesoria. Kolejna sekcja mieści strefę zmywania z kamiennym zlewozmywakiem. 
Tutaj również, za ruchomym szklanym panelem, znajdują się półki. Ostatnia sekcja to miejsce na piekarnik o szerokości 76 cm oraz półki z anodyzowanego aluminium. Kuchnię Move określa płynność i dynamizm. Ruch elementów. 

Fot: Tom Kurek
move-ath-21-1-collections-169990715818268186171223700702-jpg

Zobacz również