in

In


Innowacyjna linia mebli kuchennych Zajc oznaczona skrótem IN charakteryzuje się zastosowaniem nowego rozwiązania technicznego łączenia ścian korpusu szafki w skrajnych widocznych elementach.
W zewnętrznych elementach mebli nie ma już widocznych żadnych zaślepek osłaniających otwory, a jednocześnie meble można w łatwy sposób wielokrotnie montować i demontować (nie są już ze sobą klejone) 

Jest to bardzo istotny detal w przypadku np. wysokich elementów koniecznych do zmontowania u klienta w lokalizacji w którym wielkość klatki schodowej lub wąskie przejścia uniemożliwiały do tej pory wniesienie złożonego mebla. Technologia umożliwia również łatwy demontaż mebli i ponowny ich montaż w przypadku konieczności przeniesienia ich w inną lokalizację oraz w sytuacjach awaryjnego szybkiego demontażu (np. przy zalaniu lub konieczności wymiany rur w pionach) 
Istotny jest również fakt, że w przypadku uszkodzenia zewnętrznego elementu technologia umożliwia wymianę tylko uszkodzonego elementu a nie jak dotychczas całego korpusu z nim na stałe złączonego, co zmniejsza koszty usług serwisowych. 

Technologia IN może być implementowana do wszystkich modeli z kolekcji  ZAJC.

Fot: Tom Kurek
in-ath-2-1-collections-168228675414406958491579162353-jpg

Zobacz również