akcesoria-do-garderoby

Akcesoria do garderoby

W ZAJC domowa garderoba może stać się najpiękniejszym domowym butikiem. Wyjątkowe akcesoria do ekspozycji biżuterii, zegarków i innych dodatków sprawią, że użytkownik poczuje się jakby przeniósł się do najbardziej ekskluzywnych domów towarowych świata. Wypełnienia szuflad dostępne są w różnych odcieniach i konfiguracjach. 

Specjalnie zaprojektowana do przechowywania spodni szuflada z systemu garderób ZAJC umożliwia komfortowe odwieszanie spodni bez potrzeby umieszczania ich na osobnych wieszakach. 

 

Dopełnieniem idealnego miejsca do przechowywania ubrań są ręcznie wykonywane drewniane wieszaki. Szeroka gama rodzajów oraz możliwości wykończenia pozwala dobrać je do najbardziej nietypowego stroju. Każdy z wieszaków w naszej kolekcji występuje w kilku wielkościach. Każdy wieszak może być sygnowany inicjałami użytkownika. 

Każda rzecz, która nie znalazła swojego miejsca na widoku, może zostać schowana do jednego z ekskluzywnych pudeł garderobianych. W ZAJC proponujemy trzy rozmiary pudeł, występujących w dwóch wykończeniach kolorystycznych: szarości i brązie.

Zobacz również